Maldīvija

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Maldīvija

Īpašums pārdošanā Maldīvijā

Maldīvija ir tropiska valsts Indijas okeānā, ko veido 26 gredzenu atoli, kurus veido vairāk nekā 1000 koraļļu salu. Šīs salas ir slavenas ar pludmalēm, zilām ūdens lagūnām un gariem koraļļu rifiem. Malē ir galvaspilsēta un visvairāk apdzīvotā pilsēta, ko tradicionāli sauc par Karaļa salu tās centrālās atrašanās vietas dēļ.

Ja jūs interesē nekustamā īpašuma pirkšana Maldīvijā, jums jāzina, ka šeit jūs pat varat iegādāties vai nomāt visu salu. Maldīvijā netrūkst korallīna salu. Kopumā ir 1122 salas un tās atrodas vairāk nekā 35 000 kvadrātjūdzes, padarot Indijas okeāna valsti par vienu no daudzveidīgākajām pasaulē. Apdzīvo mazāk nekā 200 no šīm salām, un kamēr galvaspilsēta Male ir blīvāk apdzīvota nekā Manhetenā, pārējais lielākoties ir ideāls skats uz līdzenu smilšu attēliem ar koraļļiem, palmām un zilu jūru.

Tūrisms ir Maldivu salu galvenais ienākumu avots, un valsts ir iekarojusi medusmēneša un augsta līmeņa brīvdienu tirgu. Vēsturiski valdība ir īstenojusi politiku, kas teritorijas piegādāja uzņēmumiem, kuri ir apņēmušies veidot kūrortus un viesnīcas, un tagad salas piešķir ieinteresēto viesnīcu grupām uz 50 gadu nomu.

Pašlaik Maldīvu salās ir 126 kūrorti, taču Maldīvijā pārdodamais īpašums joprojām ir reti sastopams.

Viesnīcu noslogojums Maldivu salās ir aptuveni 60–80%, un RevPar (ieņēmumi par numuru) ir trīs reizes augstāka nekā jebkurā citā Āzijas galamērķī, tāpēc pieprasījums pēc pabeigtām vietām ir liels. Lielākā daļa īpašumu, kas tiek pārdoti Maldīvijā, jo īpaši pārdošanai paredzētās viesnīcas, tika nopirkti divu nedēļu laikā, taču šādu panākumu galamērķim Maldīvija pēdējā laikā ir piedzīvojusi ļoti nelielu izaugsmi.

  •  
    Pārcelšanās uz Maldīviju. Izceļot un dzīvojot Maldivu salās

        Kad mēs domājam par vietām, kur mēs vēlamies pilnībā izbēgt no apkārtējās realitātes un ikdienas, viņi tūlīt ienāk prātā: Maldīvija. Bez šaubu ēnas tie atspoguļo pilnīgu relaksāciju kolektīvās iztēlē. Paradīzes pludmales, kristāldzidra jūra ... ideāli piemērota tiem, kas vēlas izbaudīt ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 36530

PARDOŠANA Privātmāja, Maldīvija, Male, Male, center

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Privātmāja

148 m²
Skaista, savrupmāja pārdošanai slikta
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB